top of page

Teslimat ve
İade Şartları

Teslimat Şartları

Finq, ürünlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde size ulaştırmak için özenle çalışır. Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde kargoya verilir. Siparişleriniz, kargoya verildikten sonra 2 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Ürünün teslimi sırasında, ürünün paketinin hasar görmüş olabileceğine dair bir şüpheniz varsa, kargo firması yetkilisi önünde paketi açabilir ve ürünü kontrol edebilirsiniz. Eğer üründe bir hasar gözlemlerseniz, ürünü teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

İade Şartları

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. İade işlemleri sırasında, ürün ile birlikte tüm aksesuarların ve faturanın da gönderilmesi gerekmektedir.

İade edilen ürünlerin incelemesinin ardından, iade süreci başlatılır ve ürün bedeli 5 iş günü süresi içerisinde iade edilir.

İletişim

 

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, lütfen iletişim bölümündeki formu kullanarak bizimle iletişime geçin.

bottom of page